600-912-643
ProEquity sp. z o.o., ul. Przemiarki 23A/64, 30-384 Kraków

Mikrofaktoring w praktyce

Finansowanie firm mikro.

finansowanie firm mikro

Finansowanie firm mikro to nasza specjalizacja

Finansowanie firm mikro – nasze doświadczenia obejmują każdą formę finansowania firm mikro. Zaczynając od lokowania kapitału własnego na działalność początkową (start-up), przez współfinansowanie rozwoju firm mikro. Finansowanie inwestycyjne środkami pochodzącymi od instytucji finansowych oraz rynku inwestorów prywatnych, finansowanie bieżące. Finansowanie poprzez faktoring odwrotny, faktoring tajny (faktoring cichy), faktoring pełny, faktoring z regresem, faktoring z zabezpieczeniem, faktoring z poręczeniem, faktoring wewnętrzny. Mikrofaktoring i skup faktur, finansowanie należności handlowych, a także faktoring zagraniczny i operacje finansowo-handlowe trade-finance;

Tysiące obsłużonych faktur

– od kilku lat co miesiąc dbamy o rozliczenie kilkuset nowych faktur miesięcznie, administrując obiegiem dokumentów, dbając o poprawność wystawianych dokumentów. Kontrolując dostawy towarów i weryfikując dokumenty transportowe, pilnując terminów płatności, dbając o poprawne relacje z odbiorcami klienta. Konsekwentnie realizując windykację, monitując odbiorców, negocjując spłatę lub odzyskując majątek na drodze prawnej. Jeżeli masz problem lub pytania albo zwyczajnie chcesz się czegoś dowiedzieć lub poradzić – daj znać. Z chęcią pomożemy.

Sprawdzone metody działania

– finansowanie firm mikro to nie jest dla nas nowość, pracujemy w dobranym, niezmiennym zespole od kilku lat, nasze działania cechuje znajomość rzeczy, aktywne i pomocne podejście do klienta, kultura biznesowa i konsekwencja w działaniu. Nie jesteśmy w tym biznesie od wczoraj, wiemy jakie skutki przynoszą nasze działania i umiemy je stosować wedle potrzeb i obowiązków. Zdajemy sobie sprawę, że innowacje mają potencjał ale dostrzegamy też zalety starych, dobrych sprawdzonych metod, które przetrwały niejeden kryzys.

Proste zasady i przystępne ceny

– wierzymy że dobrze przygotowane finansowanie firm mikro nie musi być skomplikowane, trudne lub niejasne, szanujemy Twój czas i dlatego stworzyliśmy model działania który na pierwszym miejscu stawia intuicyjność i prostotę, dzięki temu nasze działania mają pozytywny wkład w Twój biznes, jesteśmy tu aby Ci pomóc finansując Twoją działalność, wesprzeć w zarządzaniu należnościami i pomóc odróżnić rzetelnych klientów o tych których należy unikać. Działamy w obopólnym interesie, starając się zawsze abyś mógł nasze usługi z czystym sumieniem polecić swoim znajomym. Wierzymy, że to najlepsza ocena naszej pracy i najlepszy możliwy marketing.

Wypróbuj nasz faktoring - pieniądze na rachunku w 24h!